Возраст: 44 Зодиак: Зарегистрирован: 22.10.2007 Сообщения: 711 Откуда: АР Крым & Мерефа
Добавлено: Чт Май 19, 2011 10:53 pm Заголовок сообщения: 9 головних помилок галичан, які проявилися 9 травня
Події Дня перемоги цього року у Львові продемонстрували у всій красі, що так званий середньостатистичний галичанин живе в полоні власних помилок.
Про причини їх виникнення було і ще буде сказано чимало. Але даний текст покликаний назвати і коротко охарактеризувати дев'ять головних з цих помилок, пише публіцист Володимир Павлів у своєму блозі на ZAXID.net.
1. Багато галичан вважають, що переможцем у війні можна стати пост-фактум. Для груп націоналістичної молоді у Львові та Івано-Франківську, а також тих, хто "душею був з ними", заборона підняття червоного прапора перемоги дорівнювала забороні на офіційну версію історії Другої світової війни. Історію, як відомо, не перепишеш. І щоб залишити ці марні і приречені на провал спроби, галичанам слід усвідомити і визнати той факт, що в даній війні вони не були ні переможцями, ні переможеними. Ні польська Галичина, ні радянська Україна не були суб'єктами цієї війни. Тільки об'єктами, як і десятки або сотні інших європейських, африканських і азіатських територій.
2. Галичани думають, що вищою формою громадянської непокори є насильство з мордобоєм. При цьому не має особливого значення - дати чи отримати по пиці. Демонстрація громадської незгоди шляхом, наприклад вивішування у вікнах або на балконах багатьох тисяч проклять "червоним фашистам" або перекреслених серпів з молотами - вважається проявом слабкості і боягузтва. А от обмін стусанами і запотиличниками двох сотень юних націоналістів з сотнею делегатів червоного партактиву, під наглядом кількох тисяч міліціонерів - це справжній героїзм.
3. Галичани схильні плутати причини і наслідки. Тому причиною подій у Львові 9 травня вони вважають: позицію голови ЛОДА Цимбалюка, голови МВС Могильова, спікера парламенту Литвина, президента України Януковича. Помилка полягає в тому, що все це є не причиною, а наслідком зневажливого ставлення української держави та більшості її громадян до "системи цінностей" галичан.
4. Галичани розцінюють націоналізм як вищу ступінь патріотизму. А націоналізм по- суті, це реакція на власну невпевненість у сьогоденні, це прояв побоювань за майбутнє, це сублімація сорому за минуле. А отже, предметом національної гордості вони вважають право забороняти будь-кому що-небудь, а не - дозволяти. У такому сенсі націоналізм не тільки не має нічого спільного з патріотизмом, але й суперечить йому. Адже патріотизм - це любов до батьківщини сьогодні, це гордість за неї в минулому і віра в її світле майбутнє.
5. Галичани припускають, що сенс життя в тому, щоб перемагати ворогів, а не в тому, щоб ворогів не мати. З таким підходом вони, звичайно ж, приречені на те, щоб шукати ворогів, замість того, щоб шукати друзів. У результаті їхня боротьба ведеться не за право на власне щастя, а за нещастя для ворогів. Щоб вловити абсурдність такого становища, потрібно зуміти визначити своє реальне місце в майбутньому, а не підтасовувати своє місце в минулому.
6. Галичани уявили, що живуть в тій Україні, за яку воювали їх предки. Згідно з цією уявою: вороги - "москалі і комуністи" - випарувалися; а нова еліта народилася разом з незалежністю.
Ця маячня заважає їм зрозуміти, що сучасна Україна не є спадкоємцем тієї "держави", яку на пару місяців проголосив Петлюра, чи на пару днів - Бандера. Україні - це правонаступниця УРСР, а всі її еліти - логічний розвиток і продовження традиції еліт тієї держави. Участь же в цій еліті окремих представників Галичини - не що інше, як імітація плюралізму, свободи і демократії.
7. Галичани погано вловлюють різницю між символами і цінностями. Символ є умовним позначенням цінності, але не цінністю самою у собі. Відповідно їх можуть використовувати різні люди в різних цілях. Наприклад, символи боротьби за певні цінності, можуть бути використані з прагматичною метою людьми, що не мають нічого спільного з цими цінностями. Тому в боротьбі проти "неправильних" символів, як то прапори, стрічки та ін, вони фактично ведуть боротьбу проти "правильних" цінностей, як то особиста недоторканність людини, свобода слова, совісті і переконань.
8. "То ся зробит" - впевнені галичани. Це легендарне галицьке "тося" тільки звучить як жіноче ім'я. Насправді ж - це життєва концепція, згідно з якою кожен проект колись буде здійснено. Не відомо тільки ким і коли.
У справах, типу: спорудження будинку або ремонту квартири, покупки машини або посади для дитини, забезпечення сім'ї предметами першої необхідності і шенгенськими візами - тут «тося» працює майже безвідмовно.
Але ось у справі зміни ментальності, прищеплення цінностей, підвищення власної культури і освіченості тощо - "тося" повністю капітулює. Зрозуміло, що «тосі» не під силу виховувати наших дітей замість нас, дисциплінувати безголових членів спільноти і підтримувати світлі уми свого народу, стимулювати інтелектуальне і духовне самовдосконалення.
Тому чимало галицьких священиків - це націоналісти в сутані, інтелігентів - красномовні ксенофоби та антисеміти, студентів - сліпі прихильники «справи Бандери». Відповідно той, хто намагається подолати стереотипи та упередження, розширити горизонти суспільного світогляду, відокремити образ подвижника від героя, популяризувати універсальні цінності і т.д. - це хрунь, лібераст і толераст.
9. Галичани сподіваються, що можна бути європейцем не розділяючи європейських цінностей і традицій. Колишня приналежність Галичини до європейських держав, історії та традиції, культури і архітектури нібито автоматично робить з галичан європейців. І якщо Європі не подобається те, що сьогодні відбувається в Галичині, то це скоріше проблема європейців, а не галичан.
Володимир Павлів _________________ Обходя грабли-мы теряем драгоценный опыт!
Возраст: 39 Зодиак: Зарегистрирован: 21.09.2007 Сообщения: 2001 Откуда: Мерефа City
Добавлено: Сб Май 21, 2011 4:24 pm Заголовок сообщения:
Неплохо написано. Чувствуется аналитика. А вообще, к культуре галицаев ещё тащить и тащить. Высший дар Советской Власти - приобщение к цивилизации неграмотных - произошёл слишком недано, некоторые австралопитеки ещё сильно рвутся обратно в леса да схроны. Им бы помочь в этом деле... Но при условии - ареал их обитания надо оградить забором. Из колючей проволки.Чтоб видели их нормальные люди, да деткам объясняли, каким быть нельзя. Я вот только никак не решу, какое напряжение по колючке пустить - =100 В или ~ 1 кВ ? Впрочем, оно и то и то подходит.
Да, кстати, офигенную себе рекламку галицаи сделали. Те из них, кто мечтал о безвизовой Европе, хай слюнями подавятся. В Европе быдла и так хватает, но оно там относительно тихое, а наше громкохрюкающее и не удастся спихнуть даже с доплатой. Пусть теперь нервно курят в крыйивке, да подсчитывают убытки от количества неприехавших в лемберг туристов, если только с калькулятором знакомы.
Моя толерантность, как мера количественная, закончилась. Теперь пишу то, что думаю, не стесняясь в выражениях. _________________ Иди своей дорогой, и пусть люди говорят что угодно ( Данте Алигьери )
Не спорь с дураком - люди могут не заметить разницы (Неизвестный Философ)
Возраст: 39 Зодиак: Зарегистрирован: 21.09.2007 Сообщения: 2001 Откуда: Мерефа City
Добавлено: Пн Май 23, 2011 4:54 pm Заголовок сообщения:
Premium, уберись-ка ты отсюда ! Удобряй отходами свой форум, а здесь не западенька свалка. _________________ Иди своей дорогой, и пусть люди говорят что угодно ( Данте Алигьери )
Не спорь с дураком - люди могут не заметить разницы (Неизвестный Философ)
Добавлено: Пн Май 30, 2011 11:28 pm Заголовок сообщения:
Modulyator, премиум для тебя как красная тряпка - ты тож иногда палку перегинаешь, ИМХО. Хай себе трендит - может надоест общаться самому с плодами своей фантазии - глядишь и более адекватные темы начнем обсуждать. _________________ Правый всегда прав, из двух правых прав тот правый, который правее.
Возраст: 39 Зодиак: Зарегистрирован: 21.09.2007 Сообщения: 2001 Откуда: Мерефа City
Добавлено: Вт Май 31, 2011 7:33 pm Заголовок сообщения:
Хай трендит, но не здесь. Сказали раз, сказали два - не понимает. Вот теперь пусть идёт бегать. _________________ Иди своей дорогой, и пусть люди говорят что угодно ( Данте Алигьери )
Не спорь с дураком - люди могут не заметить разницы (Неизвестный Философ)
Вы не можете начинать темы Вы не можете отвечать на сообщения Вы не можете редактировать свои сообщения Вы не можете удалять свои сообщения Вы не можете голосовать в опросах