Подписаться на RRS:Записи Комментарии Форум
  • Наши друзья
  • Контакты

Путь: Главная » Школы города » Волонтерское движение школы № 6

Волонтерское движение школы № 6.При Мереф’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 створена спеціалізована служба „Школа волонтерів”, діяльність якої поділяється на такі напрямки:

– Робота з особами з обмеженими можливостями та з дітьми інвалідами;
– Робота з особами похилого віку;
– Робота з кризовими сім’ями;
– Робота з дітьми сиротами;
– Робота з підлітками та молоддю, які повернулися з місць позбавлення волі, знаходяться на умовному засудженні або на обліку в кримінальній міліції у справах дітей;
– Робота з профілактики правопорушень;
– Підтримка творчої молоді, організація вільного часу (дозвілля);
– Профілактика негативних явищ (алкоголізму, наркоманії та ВІЛ/СНІДу).

В перекладі з французької мови „волонтер” – це „доброволець”, тобто людина, яка має звичку піклуватися про ближнього та допомагати іншим безкорисно.

У нас вже є свої гарні приклади добрих вчинків. Так нещодавно нашим волонтерським загоном була організована акція “Від серця серцю”, метою якої було зібрати теплі та корисні речі для дітей-сиріт з будинку сімейного типу, які навчаються в нашій школі. Нажаль тільки три класи відгукнулися на цей заклик (6А, 6Б, 8А), особливо 6А, де кожен учень взяв участь в цій акції і подарував “частинку свого серця” тим, хто потребує.

Взамін волонтер отримує не тільки подяку і визнання, але й цілу купу цікавих та корисних знань, нову професію та багато друзів. Прикладом цього стало те, що 16 серпня в сел. Рогань на території університету ім. Докучаєва, проводилось свято, присвячене 85-річчю заснування Харківського району. На це свято були запрошені десять учнів-волонтерів нашої школи для допомоги в організаційних моментах свята.

Якщо ти хочеш допомагати іншим заповнювати життя добрими справами, записуйся до „Школи волонтерів”.

Чи можна вважати волонтерами екскурсоводів нашого музею? Адже вони разом із Оленою Валеріївною Безноско завжди готові прийняти гостей і провести цікаву екскурсію. Так було вже не раз.

А нещодавно наші краєзнавці приймали особливих гостей – учнів Чугуївського спецінтернату для дітей, позбавлених батьківського піклування.

Учні цього закладу були здивовані юним віком та професійністю наших екскурсоводів. Вони щиро подякували господарям музею за отриману інформацію та за гарно проведений час.

Рассказать про статью друзьям:
Добавьте сайт в друзья:

Оставить комментарий

© 2007-2023 Мерефа Портал · Подписаться на RRS:ЗаписиКомментарииФорум